Magdalena

Magdalena

Główna konspiratorka. Zawsze trochę zaganiana i roztargniona, ale z ręką na pulsie. Ma milion pomysłów na minutę, uwielbia wyzwania, a przy tym wszystkim towarzyszy jej słodki piesek Tony.

Daria

Daria

Zawsze otwarta i uśmiechnięta. Bardzo ceni naturalną urodę i jej celem jest wydobycie naturalnego piękna klientki. Kosmetologia i makijaż permanentny jest wielką pasją na całe życie.

Malwina

Malwina

Stylizacja paznokci jest dla niej prawdziwą pasją. Od zawsze rozwijała się w kierunku kosmetyki oraz charakteryzacji. Szybko zrozumiała, że jednak to manicure jest tym, co sprawia jej największą przyjemność. Uwielbia nasycone kolory i z chęcią poszaleje z różnymi wzorkami na paznokciach. Miłośniczka natury, zwierząt i ludzi.

Małgorzata

Małgorzata

Właścicielka pięknego uśmiechu – w pracy najbardziej lubi różnych ludzi i cieszy ją bezpośredni kontakt z nimi. Poza pracą interesują ją zagadnienia związane z kosmetologią, a drugą pasją jest kuchnia i wszystko co z nią związane.

Olena

Olena

W pracy daje z siebie wszystko! Z pozoru cicha i tajemnicza, ale tylko kiedy rozmawia po polsku. Spróbuj przegadać ją po ukraińsku!

Zuzia

Zuzia

Ekspertka w stylizacji oka, działa cuda w nitkowaniu i jest zdecydowanie uzależniona od pracy. Praca z ludźmi sprawia jej prawdziwą radość.